Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Všeobecné diskusie a iné kecy

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Po, 01. Sep 2014, 13:43

Zhodnúť sa na tom, čo je najlepšie, je oveľa ťažšie, než zhodnúť sa na tom, čo je zlé. V minulých ročníkoch bývalo bežné, že z vrcholnej pätky každého porotcu sa do finále dostala jedna-dve poviedky. Ak tri, to už bol porotca riadny šaman.
Navyše tento rok je akosi viacej desiatok, než po minulé roky (aspoň zo známych hodnotení), takže naozaj môže byť vo finále bodová tlačenica, ktorú rozuzlí najskúpejší porotca. Už som viackrát spomínal, že porotca, ktorý dá najmenej bodov, má najväčší vplyv.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » Po, 01. Sep 2014, 17:40

No uvidime ako to dopadne. Je velmi vela diel , ktore maju od oboch porotcov nadpriemer a tam ak dalsi porotca da top tak to kludne ide finale.
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Viliam » St, 03. Sep 2014, 09:44

Prosím Vás... neviete či Marek pridá hodnotenia ešte aj k ostatným poviedkam? Ďakujem :)
Viliam
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 03. Sep 2014, 10:44

Spýtal som sa Mareka na Facebooku. Sľúbil, že do oznámenia finalistov dá všetky zvyšné hodnotenia na svoj blog.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Viliam » St, 03. Sep 2014, 11:34

To je skvelé :) predsa len to môže autora posunúť trošku ďalej... či už to bude pozitívna alebo negatívna kritika :-)
Viliam
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 03. Sep 2014, 12:16

Mimochodom, bol som na včerajšej akcii Autori na pranieri a zverejnil som z nej zopár postrehov. Možno tiež tých autorov, čo sa na besede nezúčastnili, dokážu posunúť trochu ďalej.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Viliam » St, 03. Sep 2014, 13:00

No ja som nemala možnosť zúčastniť sa :-) čo je škoda... ale som vďačná aspoň za tieto postrehy :)
Viliam
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod jano » St, 03. Sep 2014, 13:16

Aj ja sa cítim trochu mimo diania, ale to je daň za vzdialenosť od Bratislavy :roll:
Preto som vďačný za každý takýto report a vážim si námahu, ktorú si s tým Ash dal....a pritom nemusel. Vďaka.
jano
 
Príspevky: 68
Založený: Št, 09. Jan 2014, 16:02

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » St, 03. Sep 2014, 19:40

Akcia bola fajn . par fakt zaujimavych postrehov mam odtial :-)

Clovek ta hned spozna podla facebook avatara :-)
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Št, 04. Sep 2014, 09:04

6789, to je prvý raz, čo ma niekto spoznal podľa obrázku na FB. Máš veľkú predstavivosť.

Teraz nás Lucia s Ivanom plánujú tri týždne naťahovať neurčitými poznámkami o tom, ako sa údaje nasýpajú a finalisti postupne črtajú... Keby som to bral vážne, tak by mi za ten čas žlčníkové kamene napuchli na dvojnásobok. Radšej sa treba baviť niečím iným - cez víkend sa chystám na turistiku (dúfam, že nebude pršať), dopisujem starú zásuvkovú sentimentálnu poviedku a teším sa z druhého miesta v súťaži mikropoviedok.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron