Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Všeobecné diskusie a iné kecy

Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 22. Júl 2014, 10:38

Keďže sa s hodnoteniami poviedok v Martinus Cene Fantázie roztrhlo vrece a zverejňujú ich nielen dvaja z porotcov, ale vyjadrujú sa aj iní vybraní ľudia, chcel som si v tom urobiť trochu poriadok. Tak som si priradil názvy poviedok k hodnoteniam, pokiaľ som ich dokázal spárovať. Začal som s hodnoteniami Mareka Kolcuna a predpokladom, že postupuje aspoň trochu systematicky. Následne som na základe podobností tipol aj niektoré názvy k Luciiným hodnoteniam.
Tu je výsledok dostupný na prezeranie. Ak k nemu budete mať pripomienky, nové návrhy a opravy, napíšte odpoveď v tejto téme, rád zoznam doplním.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 22. Júl 2014, 22:28

Do tabuľky som (inšpirovaný Luciou Lackovičovou) doplnil aj orientačné bodové hodnotenia od dvoch blogujúcich porotcov. Samozrejme sú to len moje interpretácie ich slovných posudkov, ale hádam to dokáže poskytnúť približnú a čiastkovú predstavu o umiestnení konkrétnej poviedky.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod prvočitateľ » St, 23. Júl 2014, 08:46

Tip :
Z betareadingu spoznaná a ustálená poviedka Mačka a Motúzik č. 96 ( hodnotenie LL na blogu poviedka č. 23, predpokladám 10 bodov:))
prvočitateľ
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod tipér » St, 23. Júl 2014, 08:55

Blog Lucie - pov. č. 34 - zoznam poviedok prijatých - poviedka č. 11
tipér
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 23. Júl 2014, 08:58

Ďakujem za tipy, rovnako aj všetkým ďalším, ktorí v budúcnosti prispejú informáciami.
Pre istotu chcem všetkých požiadať, aby sa nijako nezmieňovali o autorstve poviedok a tým nedošlo k porušeniu podmienok súťaže. Ak by sa tak náhodou stalo v tejto diskusii, taký príspevok kvôli minimalizácii škôd čo najskôr zmažem. (Viem, že je to niekedy náročné udržať v sebe ten pretlak, sám mám v súťaži poviedku a pár ďalším som betačítal.)
Berte túto aktivitu ako zábavu pre skrátenie čakania na ďalšie priebežné hodnotenia a najmä na september.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod una » Ne, 27. Júl 2014, 21:23

Ahoj, rada by som upozornila, že tvôj kľúč asi nie je presný.
Jednak porotca jocho tvrdí vo svojom blogu:
Prvých desať som čítal od začiatku (viď horeuvedený dôvod), ostatné budú už čítané a zverejňované náhodne.
a druhak, poviedka, ktorú ohodnotil ako číslo 20 , určite nie je 39. zo zverejneného poradia.
una
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ne, 27. Júl 2014, 21:35

Una, ďakujem za upozornenie, chybu napravím. Samozrejme, že v zozname sa vyskytujú nesprávne priradené poviedky, sčasti sa riadim odhadom a intuíciou a preto sa prirodzene mýlim. Som vďačný za každú pripomienku, ktorá mi pomôže nejakú chybu odstrániť.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod anu » Po, 28. Júl 2014, 21:34

čiže upresním u Mareka Kolcuna 31. je 39. zo zoznamu prijatych :)
anu
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod žalobaba » Ut, 05. Aug 2014, 14:52

LL: 72.
Zoznam prijatých poviedok: 138.
Zhoda
žalobaba
 

Pauza v mapovaní

Odoslaťod Ash » St, 06. Aug 2014, 08:15

Oddnes do konca týždňa sa budem zdržiavať uprostred krás slovenskej prírody, veľmi pravdepodobne bez prístupu k internetu. Všetky hodnotenia, ktoré počas tejto doby Lucia a Marek vypustia, spracujem začiatkom budúceho týždňa.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Ďalšia

Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron